zmiany w tabeli wyboru fakultetów / kursy prof. Sackmanna odwołane

czwartek, 18 lutego, 2016

Szanowni Państwo,

Z przykrością zawiadamiam, że z powodu choroby prof. Sackmanna, jego  kursy zaplanowane na semestr letni 2015/16 zostały odwołane. Do tych z Państwa, którzy jako jeden ze swoich wyborów wskazali właśnie kurs prof. Sackmana, wysłałam przed chwilą e-mail.

Zaktualizowałam tabelę wyboru fakultetów. Proszę zwrócić uwagę, że uwzględnia ona nie tylko dodatkowe 4 kursy po angielsku, ale jest także skorygowana, jeśli chodzi o reguły wyboru (powiększa możliwości wyboru studentów 3r kulturoznawstwa).  Sylabusy nowych kursów umieszczone są na stronie  http://sprawdz.plan.agh.edu.pl/index.php/wh/studia-stacjonarne/s-letni-2015-2016/fakultety-proseminaria-wh#4-ects-po-angielsku

Do niedzieli do godziny 17:00 po zalogowaniu na stronie https://plan.agh.edu.pl/ wszyscy Państwo, niezależnie od tego, czy przesyłaliście zgłoszenia na kurs prof. Sackmanna czy nie, możecie zmienić swoje zgłoszenia. Przypominam, że w tej turze zapisów nie liczy się kolejność zgłoszeń.

Przed dokonaniem ewentualnej zmiany proszę o sprawdzenie terminów nowych kursów albo w tabeli wyboru fakultetów, albo kalendarzu fakultetów  albo harmonogramach swojego rocznika (na stronie http://sprawdz.plan.agh.edu.pl/ są linki, a także zaktualizowane pliki pdf).

Przepraszam za niedogodności związane z tą losową sytuacją.

Pozdrawiam,

Anna Kulpa