zaproszenia z BON AGH

poniedziałek, 4 kwietnia, 2016

Szanowni Państwo,

Na prośbę Biura Osób Niepełnosprawnych AGH Zachęcam do zapoznania się z poniższymi zaproszeniami.

Z pozdrowieniami,

Katarzyna Włodkowska-Łoziak

 

PROJEKT STAŻOWY

Właśnie ruszyła rekrutacja do projektu „Staż w administracji publicznej drogą do zatrudnienia na otwartym rynku pracy”, w ramach którego studenci/absolwenci z niepełnosprawnością mogą m.in. odbyć 3-miesięczny płatny staż!

Więcej informacji na stronie: http://www.bon.agh.edu.pl/index.php/projekty/staze-i-praktyki

oraz w Biurze ds. Osób Niepełnosprawnych (ul. Reymonta 17/10 DS. ALFA, 30-059 Kraków.

DZIEŃ SPORTU

Serdecznie zapraszamy na Dzień Sportu, który odbędzie się 21 kwietnia 2016 r. w Studium Wychowania Fizycznego i Sportu AGH w godz. 15.30-21.00. Główną atrakcją wydarzenia w ramach IX Krakowskich Dni Integracji będą rozgrywki amatorskiego turnieju koszykówki na wózkach. Ponadto można także spróbować swoich sił m.in. na handbikach, w AMP football, w blind football, we wioślarstwie, w szermierce. Będzie to także okazja do zapoznania się z Polskim Językiem Migowym w „smacznej formie”. Do wygrania atrakcyjne nagrody w poszczególnych konkurencjach!

Więcej szczegółów: http://bon.agh.edu.pl/index.php/aktualnosci1/280-dzien-sportu-21-kwietnia

IMPREZA WIOSENNA

Serdecznie zapraszamy na Integracyjną Imprezę Wiosenną, która odbędzie się 22 kwietnia br. w Klubie Studenckim Gwarek. Impreza organizowana jest w ramach IX Krakowskich Dni Integracji. Więcej szczegółów: http://bon.agh.edu.pl/index.php/aktualnosci1/282-impreza-wiosenna