uzupełniająca tura zapisów

piątek, 16 lutego, 2018

Szanowni Państwo,

Uprzejmie przypominam, że w poniedziałek 19 lutego o 12:00 pod adresem https://plan.agh.edu.pl/ rozpoczyna się uzupełniająca tura zapisów na przedmioty obieralne. Potrwa ona do odwołania. Pozwali ona zmienić / dodać zapis na przedmiocie obieralnym, ale także zmienić grupę ćwiczeniową i laboratoryjną na przedmiotach obowiązkowych (w obrębie limitów i bez powodowania kolizji w harmonogramie). Tura ta jest interaktywna – po przesłaniu zmiany, student od razu otrzymuje jej potwierdzenie lub informację, że nie jest możliwa.

W poniedziałek będą także na w/w stronie dostępne wyniki zapisów, dostaną Państwo maila z aplikacji (proszę sprawdzić folder antyspam).

Proszę o zwrócenie uwagi, że osoby, które zgłaszały się na „oblegany” przedmiot i nie podały alternatywy, mogą zostać zapisane na przedmiot równoważny pod względem ECTS. Tura uzupełniająca będzie dawać możliwość korekty, ale liczy się kolejność zgłoszeń.
Szczegóły na stronie: http://sprawdz.plan.agh.edu.pl/index.php/wh/studia-stacjonarne/s-letni-2017-2018/fakultety-i-seminaria.

Pozdrawiam,
Anna Kulpa