potrzeba dodania alternatywy – zapisy

piątek, 26 stycznia, 2018

Szanowni Państwo,

Uprzejmie przypominam, że osoby, które nie wskazały alternatyw do swoich głównych wybór w zapisach, muszą liczyć się z tym, że w pierwszej turze pozostaną bez zapisu, jeśli kurs, na który zgłaszają cieszy się dużym zainteresowanie. Dotyczy to zarówno zgłoszeń na proseminaria, jak i fakultety, bloki obieralne oraz warsztaty Informatyki społecznej. Jedynie rezerwacja miejsca na przyszłego seminarzysty od promotora gwarantuje, że student nie bez zapisu na proseminarium.

Serdecznie radzę wszystkim osobom, które nie wskazały alternatywy, by uzupełniły swoje zgłoszenia. Opcja ta jest dostępna do poniedziałku do 12:00 po zalogowaniu na stronie plan.agh.edu.pl.

W celu wskazania alternatywy należy wybrać przycisk „+” w wierszu, w którym znajduje się kurs pierwszego wyboru. Kolejną alternatywę dodaje się analogicznie przez wybranie „+” w wierszu, w którym znajduje się pierwsza alternatywa. Zmiana interfejsu związana jest ze skalowalnością widoku w przeglądarkach na urządzeniach mobilnych.

Dolne pole interfejsu zostało dezaktywowane, ponieważ część z Państwa wpisywała tam przedmioty, a takie zgłoszenie nie łączy kursu pierwszego wyboru z alternatywą, dlatego mogliby Państwo skończyć z zapisem niezgodnym z programem studiów (za mało lub za dużo ECTS).

Pozdrawiam,
Anna Kulpa