Oferta praktyk dla studentów SUM

poniedziałek, 13 czerwca, 2016

Szanowni Państwo,

Otrzymaliśmy atrakcyjną ofertę praktyk od Pana Marka Syrka, który jest naszym absolwentem i pracuje w branży IT.

Propozycja ta dotyczy wyłącznie studentów SUM. Poniżej znajdą Państwo opis oczekiwań:

„Pokrótce nasze plany – od nowego roku akademickiego chcemy zaktywizować w Rzeszowie środowisko developerskie zainteresowane pracą z platformą Magento. Na początek chcemy zorganizować kurs Magento na jednej z rzeszowskich uczelni, jednak byłby to tylko wstęp do regularnych spotkań meetup-owych, gdzie przewijałaby się zarówno tematyka developerska jak i ogólna e-commercowa. Żeby te spotkania w ogóle miały sens musimy zadbać o przeprowadzenie odpowiedniej akcji informacyjnej. I tutaj właśnie pojawiają się zadania dla ewentualnych praktykantów

Praktykanci „nie będą przygotowywać papeterii firmowej czy wykonywać innych, równie abstrakcyjnych, co nonsensowych, działań. Dlatego też powinny być to osoby, które posiadają pewną wiedzę i zapał. /…/ W przypadku osób, które faktycznie chcą coś zrobić – mogę zapewnić, że będą okazję działać w oparciu o dalece posuniętą autonomię”.

„Praktyki będą odbywały się w Krakowie, w naszym biurze na ulicy Starowiślnej. Jeśli będzie potrzeba podróżowania do Rzeszowa – oczywiście wszystko zorganizujemy”.

Osoby zainteresowane praktyką proszę o bezpośredni kontakt z Panem Markiem Syrkiem:


Marek Syrek / CEO
Virtua Sp. z o.o. ( Ltd.)
ul. Starowislna 34/5,
31-032 Krakow, Poland
(+48) 512 484 654
m.syrek@wearevirtua.com

Pozdrawiam
Tomasz Piróg