Harmonogram

czwartek, 26 września, 2019

Szanowni Państwo,

są już harmonogramy na Państwa kontach w UniTime, uwzględniają one wyniki zapisów na fakultety i seminaria licencjackie.

Studentów 1 semestru studiów I stopnia: Socjologia, Kulturoznawstwo, Informatyka Społeczna oraz studentów 1 semestru studiów II stopnia z Kulturoznawstwa i Informatyki Społecznej zapraszamy jutro tj. 27.09.2019 r.   o godz. 9:30 na zapisy na przedmioty obieralne.

Pozostałych studentów zapraszamy na turę uzupełniającą zapisów od godziny 12.00

wszystkim polecamy zapoznanie się z informacjami pod linkiem  http://sprawdz.plan.agh.edu.pl/wh_fakultety.html

w razie problemów z logowaniem proszę o kontakt z POMOCĄ IT 12 617 55 66

w związku z pojawiającymi się problemami z dostępem do harmonogramów zajęć, przekazujemy wskazówki dotyczące dwóch rozwiązań:

1. Kontakt z pomocą IT AGH tel. 12 617 55 66 lub formularz na stronie https://pomoc-it.agh.edu.pl/potrzebuje-pomocy/. Osoby obsługujące pomoc IT mogą odczytać Państwu terminy lub przesłać na maila link do iCalendar URL, który mogą Państwo umieścić w swoim kalendarzu elektronicznym zgodnie ze wskazówkami: http://sprawdz.plan.agh.edu.pl/toDownload/Export%20_iCalendar_URL.pdf

2. Połączenie tunelem VPN z siecią AGH zgodnie ze wskazówkami na stronie: https://pomoc-it.agh.edu.pl/vpn-zdalny-dostep-do-sieci/konfiguracja-polaczenia/ i wtedy próba odczytania harmonogramu.

Uczelniane Centrum Informatyki zapewnia, że pracuje nad rozwiązaniem problemu wydajności i dostęp do harmonogramu z komputerów spoza sieci AGH ma zostać wkrótce przywrócony.