Organizacje studenckie

Dzięki współpracy z Wydziałową Radą Samorządu Studentów możesz zmieniać uczelnię na lepsze. Decyduj, jak powinien funkcjonować wydział, zmieniaj życie studentów i przyczyniaj się do tworzenia nowej rzeczywistości Wydziału Humanistycznego.
http://www.wh.agh.edu.pl/wrss/
Kontakt: wrss-wh@student.agh.edu.pl


 Masz ciekawy projekt lub chcesz zrealizować badania? Nic prostszego! Podziel się swoimi pomysłami, nawiąż współpracę z Kołem Naukowym Studentów Socjologii!
http://www.knss.agh.edu.pl/
Kontakt: knss@student.agh.edu.pl
Opiekun naukowy: dr hab. Jacek Gądecki jgadecki@agh.edu.pl


Jeżeli interesujesz się filmem, nie tylko jako bierny odbiorca,  chciałbyś brać udział w warsztatach filmowych, panelach dyskusyjnych czy akcjach promocyjnych - wystarczy przyłączyć się do Filmoznawczego Koła Naukowego.
http://filmoznawcze.blogspot.com/
Kontakt: fkn.wh.agh@gmail.com
Opiekun naukowy: dr Bogusław Zmudziński bz@etiudaandanima.com


Jeżeli chcesz poznawać nowe kultury i poszerzać swoją wiedzę na temat religii świata,  Kulturoznawcze Koło Naukowe oferuje szereg projektów, dzięki którym staniesz się prawdziwym znawcą!
http://kulturoznawcze.wordpress.com/
Kontakt: kulturoznawcze@gmail.com
Opiekun naukowy: prof. Zbigniew Pasek pasek@agh.edu.pl


Jeśli interesujesz się nowymi technologiami i ich wpływem na życie społeczne, Koło Naukowe IT Berries jest właśnie dla Ciebie!
http://itberries.pl/
Kontakt: kontakt@itberries.pl
Opiekun naukowy: mgr inż. Jarosław Królewski jaroslaw.krolewski@agh.edu.pl


Chcesz zmieniać świat? Interesują się projekty, które pomagają społeczeństwu? Dołącz do Koła Naukowego ENACTUS.
Opiekun: mgr Maciej Myśliwiec maciekm@agh.edu.pl


Zostań posiadaczem najbardziej rozpoznawalnego głosu wśród studentów! Wraz z Radiem17 prowadź własne audycje i bądź korespondentem najważniejszych imprez kulturalnych w Krakowie!
http://www.radio17.pl/
Kontakt: redakcja@radio17.pl


Bilokacja jest niemożliwa? Nie na AGH! Jeżeli chcesz na co dzień przebywać w klimacie innych kultur, mieć styczność ze studentami z całego świata, uczyć się nowych języków – Erasmus Student Network AGH jest właśnie dla Ciebie! Organizuj i bierz udział w najbardziej międzynarodowych wydarzeniach w Krakowie!
http://www.esn.agh.edu.pl/
Kontakt: esn@agh.edu.pl


Zawsze chciałeś się spełnić w roli dziennikarza, ale zakładałeś, że na uczelni technicznej jest to niemożliwe? Dołącz do redakcji Biuletynu Informacyjnego Studentów – publikuj artykuły dotyczące najnowszych wydarzeń z życia studenckiego!
http://www.bis.agh.edu.pl/


To tylko kilka propozycji, na naszej uczelni możesz dołączyć do wielu innych organizacji, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Najlepiej zacząć poszukiwania tutaj.